תודה רבה לכל הלקוחות-

ההורים והקטנטנים שנותנים לי לקחת חלק במסע ההתפתחות המרגש שלהם.

אני מודה, אוהבת ומעריכה כל אחד ואחת מכם.

תודה!

בתי הללי אובחנה כחולה במחלה גנטית נדירה אשר גורמת, בין השאר, לטונוס שרירים נמוך, עכוב בהתפתחות המוטורית וסרבול תנועתי.

בגיל חמש כבר היו מאחורי הללי, 4 שנים של טיפולי פיזיותרפה, שנתיים של שחייה טיפולית ושנה של התעמלות. הטיפולים שקיבלה קידמו אותה מאוד אבל בשלב הזה היא כבר הייתה בעיקר מותשת ומתוסכלת מכך שהיא לא יכולה לבלות את אחר הצהריים שלה כמו יתר חברותיה לגן – בחוגים ותחביבים שהן בוחרות ואוהבות.

גילינו שכמו הרבה ילדות אחרות בנות חמש הללי אוהבת בלט וניסינו לחשוב איך אפשר לרתום את העניין שלה בבלט לטובת הטיפול בה, וכאן נעם נכנסה לתמונה.

נעם שוחחה עם המטפלים השונים של הללי ובנתה עבורה שיעור בלט טיפולי ששילב חיזוק שרירים ופיתוח קורדינציה באמצעות תנועות בלט ומוסיקה.

הללי למודת הטיפולים לא עשתה לה חיים קלים, אבל נעם הצליחה להגיע אליה באמצעות רגישות, יצירתיות, סבלנות והרבה נצנצים.

לאחר 12 שיעורי בלט טיפולי הללי הצטרפה לכיתת בלט למתחילות עם ילדות נוספות בהדרכת נעם, שדואגת לשלב אותה בעדינות, לקדם ולטפח אותה גם במסגרת הקבוצתית.

אני שמחה כל כך שהללי עוברת את החוויה הזו שתורמת לה המון מכל הבחינות וממליצה בחום על נעם ועל הקסם שהיא יודעת ליצור.

דפנה

כהורים טריים, פנינו לנעם בגלל שבננו היה חסר שקט, התקשה להירדם בכוחות עצמו, ולשמור על שינה רציפה. נעם הבחינה מייד שבננו הוא היפרטוני, כלומר בעל טונוס שרירים מוגבר, דבר שאושר לאחר מכן ע"י רופא מומחה אליו פנינו בעקבות הבחנתה של נעם.

העבודה של נעם עם בננו סייעה רבות בשיפור התנועתיות שלו, ואפשרה לו להתפתח באופן תקין למרות הטונוס המוגבר. מעבר למקצועיות נעם הייתה רגישה, נעימה ותמיד זמינה לכל שאלה. נעם עזרה לנו להבין את בננו טוב יותר והיא המשיכה בכך גם כשהפגישות בבית הסתיימו והקשר עם נעם נמשך בסדנה הקבוצתית שהיא מעבירה.

בברכה,

חן ושלום2014 

את נועם הכרנו לפני שלוש שנים כשחיפשנו משהו שילמד את הקטנטון שלנו להתקדם.

הוא היה בן שמונה וחצי חודשים ולא זחל, לא קדימה, לא אחורה ואפילו לא סבב על ציר. רק התחרדן והתהפך.

בוגרי בייבי יוגה, עיסוי תינוקות, מתפתחים ביחד ומוסיקה בכיף לא אמרנו נואש וגילינו התעניינות בשיטת ורדי. לנועם הגענו דרך המלצה כמובן, כי החרדונון שלנו אינו שפן ניסיונות.

הכרנו מטפלת קסם.

כשמה, נועם – נעימה ונינוחה.

מהר מאד אתרה את הבעיה, היתה קשובה למצוקתנו ולימדה ביסודיות את החרדונון שלנו לזחול. הסבירה לנו בדיוק מה היא עושה, מדוע ואיך. נתנה שעורי בית וכיוונה אותו ואותנו להצלחה.

יש בנועם סבלנות הנדרשת מאיש מקצוע בתחום התינוקות והפעוטות.

אם תשאלו אותנו מה היינו עושים היום אחרי  הדרך הארוכה שעברנו?

היינו פונים אליה קודם! בלי ספק.

אם יש לכם צורך בהכוונה, שאלה או שאתם רק לא בטוחים, פנו לנועם.

שביעות רצון מובטחת.

שלכם, נטע ודורון, הורים לילדון שכבר לא חרדון..

נועם המהממת!

אוטוטו ליאו בן שנה…מי מאמין?!

הרי ניפגשנו שהיה בן חודש וחצי, הוא היה הבייבי של הקבוצה שגדל מסדנה לסדנה…סה״כ 3 אבל מי סופר?!

תודה על זמן קסום, מגע ,הכוונה ואהבה אמיתית לגורים הרכים שלנו!

את אחת ויחידה!

למדנו קסם תינוקות

ויולה

אוהבים ומתגעגעים!

cannot recommend Noam highly enough. My son & I were referred to her by my

wonderful pediatrician. We saw her for approx. 6 months (from when Micah was 3-9 months) & she did wonders for Micah's development. She is very intuitive, gentle & someone I would definitely go back to if I had any further problems in the future!

Ceri tuchband

רפאל ואני רוצים להמליץ על נועם גונן המלווה ההתפתחותית שליוותה אותנו בשבועות האחרונים היה הכי כייף בעולם!!

שירי גנדי

After realizing that our son is more of a relaxed, chilled and comfortable guy. I was looking for some help to animate him and help him juggling his body. We arrived for the first time in Noams clinique , and both loved it and especially her from the first moment. Noam is great with him , showed me some tricks and ideas for playing with him. we came back after one week and my son was able to crawl, after the next week and her excercises he was able to sit,….stand, ….walk. 

It was really unbelievable, she managed to help us both with this amazing development which all came packed in games, and spending intense fun time together. I was triggering my son for some positions like putting toys behind small obstacles….

I highly recommend Noam, except of her professional skills, her nature esecially with kids is outstanding. My son is still in love with her- we all are.

https://ssl.gstatic.com/ui/v1/icons/mail/images/cleardot.gifBecky

[email protected]

נועם, שוב אני מוצאת עצמי רוצה להודות לך.

 

לפני שלוש שנים הגעתי אלייך עם עמרי שהתהפך מהגב לבטן דרך צידו הימני בלבד. העלת לו את המודעות לגופו דרך משחק באהבה ובאווירה שמחה. עזרת לו להתגבר על הפחדים, לעלות ולעבור מכשולים פיזיים כמנטליים בדרכך המיוחדת ובקשר הנפלא שאת יוצרת עם ילדים ותינוקות.

ועכשיו עם ליאור שוב את תומכת ועוזרת תוך משחק וחיוך. פתחת בפניהם עולם של תנועה דרך חוויה מעצימה ורצינו להודות לך על כך.

אוהבים,
אורית עמרי וליאור

נעם טיפלה בבתי מגיל 9 חודשים ועד גיל 3, בכישרון ובסבלנות אינסופית. לפני כן נדדנו בין מספר מטפלים, הנחשבים ביותר בתחומם, אך בתי מאסה בהם לאחר זמן קצר, ובזאת הסתיים הטיפול. לכן ידעתי להעריך את העובדה שנעם הצליחה להשיג שיתוף פעולה מתמשך בדרך של אהבה, הומור, משחק וגיוון.

בתי סבלה מעיכוב התפתחותי, שהתבטא בכל התחומים – מוטורי, רגשי, קוגניטיבי. אבל בעזרת העבודה של נעם, לאט לאט נסוגו בהם הרופאים מהתחזיות הקודרות.

לנעם הייתה סבלנות לא רק לילדה אלא גם לאמא הלחוצה שלה, הישג לא מבוטל בפני עצמו, והאכפתיות שהפגינה חיממה לי את הלב.

 

יעל

הגענו לטיפול אצל נעם גונן בעקבות איחור בזחילה ובישיבה אצל בתי אלה בת השנה.

אנחנו במעקב ב"מכבי", אך בניגוד לשיטה הדי אגרסיבית שנוקטים במכונים של הקופה, נעם הפליאה בגישה נעימה, רכה, קשובה ומכבדת לבתי אלה.

כבר מהטיפול הראשון אלה התחברה אל נעם ונעם אל אלה. נעם הקפידה להתקדם בקצב של הילדה ולא לכפות עליה תרגילים שאינם מתאימים לה וגורמים להתנגדות ובכי. הכל בליווי חיוך, חיבוק ועידוד. גם אמא של אלה מצאה אוזן קשבת לשאלות ותהיות שעלו במהלך הטיפול.

כבר רואים את ההתקדמות ואנחנו אסירי תודה לנעם.

 

אסטר, אמא של אלה

נעם,

תודה על העזרה ברגעי משבר ופחד עם עופרי, שהראית בסבלנות ונעימות שהכל יהיה בסדר ולימדת אותנו כלים חשובים שעזרו לנו לעבוד איתה ולקדם אותה לילדה הפעלתנית והמקסימה שהיא היום. תודה על אהבה אינסופית והחיוך והתקשורת המדהימה שיש לך גם איתה וגם לא פחות חשוב איתנו ההורים. הכלים והעצות שלך ממשיכים ללוות אותנו בכל שלב, וגם הביטחון שיש למי לפנות בכל בעיה שתקרה בדרכנו.

 

עינת אמא של עופרי

הגעתי לנעם כשמיה היתה בת חודשיים וחצי מכיוון שהיא לא הסכימה בכלל לשכב על הבטן. ביום שאחרי הפגישה מיה כבר שכבה על הבטן מספר דקות ועשרה ימים אחר כך היא התהפכה לראשונה מהבטן לגב.

חזרתי לנעם כשמיה היתה בת שישה חודשים ולא הצליחה להתהפך מהגב לבטן. יומיים אחרי הפגישה מיה כבר התהפכה בעצמה מהגב לבטן כאילו עשתה את זה כבר חודשים.

אמא של מיה