שיעורי מחול טיפוליים

במהלך השנים בהם אני מלמדת מחול יצירתי ובלט לגיל הרך בשילוב עם העבודה בקליניקה להתפתחות תינוקות הבנתי שקיים ביקוש גדול מאוד לשיעורים פרטניים של ילדות וילדים שרוצים להשתתף בשיעורי תנועה, ריקוד או בלט אבל בגלל מצב רפואי, סרבול בתנועה או קושי רגשי הדבר לא מתאפשר להן, ולכן הריקוד בקבוצה נראה כמו חלום בלתי אפשרי.

אז עכשיו הוא כן אפשרי עבורן! באמצעות תוכנית טיפול פרטנית לריקוד שכוללת מפגש ראשוני של אבחון וטיפול ואחריו סידרת פגישות שמותאמת אישית לכל ילד וילדה הצלחתי לשלב חלק מהילדים בשיעורים עצמם וגם לחזק אותם ולדייק אותם בתנועה תוך כדי תחושת הצלחה וחיזוקים.

חלק מהילדים הגיעו כדי להתחזק ועבדנו בעבודה ממוקדת על חיזוק שרירים מסוימים קורדינציה יציבה ותנועה. בלי רצון מסוים להשתלב בשיעורים אחרי זה אלא רק כדי לחזק את הגוף ואת הביטחון. אחרי הרבה שנים אני רואה שלכל אחד ואחת מתאימה גישה קצת שונה ואני מתאימה אותה אליהם לפי הצורך.

מי שמחפשת תוכנית כזאת ומעוניינת לקבל עוד מידע על השיעורים מוזמנת/ן ליצור איתי קשר.

כרגע לא מתקיימים טיפולי מחול

ליצירת קשר וקבלת מידע נוסף

  בתי הללי אובחנה כחולה במחלה גנטית נדירה אשר גורמת, בין השאר, לטונוס שרירים נמוך, עכוב בהתפתחות המוטורית וסרבול תנועתי.

  בגיל חמש כבר היו מאחורי הללי, 4 שנים של טיפולי פיזיותרפה, שנתיים של שחייה טיפולית ושנה של התעמלות. הטיפולים שקיבלה קידמו אותה מאוד אבל בשלב הזה היא כבר הייתה בעיקר מותשת ומתוסכלת מכך שהיא לא יכולה לבלות את אחר הצהריים שלה כמו יתר חברותיה לגן – בחוגים ותחביבים שהן בוחרות ואוהבות.

  גילינו שכמו הרבה ילדות אחרות בנות חמש הללי אוהבת בלט וניסינו לחשוב איך אפשר לרתום את העניין שלה בבלט לטובת הטיפול בה, וכאן נעם נכנסה לתמונה.

  נעם שוחחה עם המטפלים השונים של הללי ובנתה עבורה שיעור בלט טיפולי ששילב חיזוק שרירים ופיתוח קורדינציה באמצעות תנועות בלט ומוסיקה.

  הללי למודת הטיפולים לא עשתה לה חיים קלים, אבל נעם הצליחה להגיע אליה באמצעות רגישות, יצירתיות, סבלנות והרבה נצנצים.

  לאחר 12 שיעורי בלט טיפולי הללי הצטרפה לכיתת בלט למתחילות עם ילדות נוספות בהדרכת נעם, שדואגת לשלב אותה בעדינות, לקדם ולטפח אותה גם במסגרת הקבוצתית.

  אני שמחה כל כך שהללי עוברת את החוויה הזו שתורמת לה המון מכל הבחינות וממליצה בחום על נעם ועל הקסם שהיא יודעת ליצור.

  דפנה